תריס אור – תכונות ויתרונות

תריסי אור הם למעשה תריסי גלילה חשמליים מאלומיניום מלא או מוקצף, שהינם חזקים, עמידים ובעלי אורך חיים ממושךתריסים מהווים פתרון הצללה המעניק במצב סגור פרטיות והאפלה, ובמצב פתוח מחדיר אור ומאפשר לנוף לחדור הביתה. אבל מה אם רוצים לשמור על הפרטיות בבית ועדיין להכניס אור פנימה? בדיוק למען מטרה זו קיימים תריסי אור המספקים פתרון פשוט, חכם ואקולוגי לתאורת והצללת הבית.
 

מהם תריסי אור:


תריסי אור הם למעשה תריסי גלילה חשמליים מאלומיניום מלא או מוקצף, שהינם חזקים, עמידים ובעלי אורך חיים ממושך. בתריסים אלו, מלבד מצב פתוח או סגור, התווסף מצב פתיחת ביניים נוסף בו נוצר מרווח קטן בין השלבים. המרווח נוצר באמצעות מנגנון חשמלי מיוחד שפועל לפתיחת וסגירת התריס, ובמידת הצורך גם ליצירתו. מרווחים אלו מאפשרים חדירת אור ואוויר לבית מצד אחד, ומנגד מונעים חדירת אור ישיר וחזק תוך שמירה על פרטיות הדיירים בבית כמו במצב תריס סגור. בנוסף לכך, בתוך התריס מותקנות גומיות מיוחדות התורמות ליציבות התריס ולפעולתו השקטה.

תכונות של תריסי גלילה אור:

 
תריס אור הוא כאמור תריס גלילה חשמלי קל ונוח להפעלה, המקנה את כל התכונות והיתרונות של תריס גלילה חשמלי מתקדם. ראשית, זהו תריס אלומיניום עמיד וחזק המאפשר האפלה מלאה של הבית, ומשמש גם כאמצעי מיגון יעיל. זאת בנוסף על היותו תריס אטום בעל בידוד תרמי ואקוסטי. התריס עובד באמצעות מנוע חשמלי שקט וחזק המופעל בעזרת מתג על הקיר או בשלט רחוק, מה שמאפשר לצרפו למערכות בית חכם. מעבר לכך, תריסי אור מתאימים לכל חלון ופתח, כולל פתחים גדולים ורחבים כמו כניסת מרפסת או חזיתה של חנות. עוד חשוב לדעת כי תריסי אור הינם פשוטים ויעלים לניקוי ותחזוקה, כשאפשר לנקות את התריס גם בין שלביו ביסודיות ובקלות.

תריסי אור מעוצבים:

 
מלבד היותם של תריסי אור פתרון פרקטי להצללת הבית, הם מהווים גם פריט מעוצב ואסתטי המשתלב ותורם לחזות החלל. תריסי האלומיניום משרים אווירה נקייה ומודרנית בחלל, עם שלל צבעים וגוונים החל בצבעי שמנת, לבן ואפור, ועד לכחול וצהוב. למעשה, יעילות התריסים בהחדרת אור לבית ובשמירה על פרטיות, לצד חזותם המרהיבה, יחסכו לכם את הצורך בוילונות. 
Content

לקבלת הצעת מחיר, נא למלא את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם.