תריס/רפפות חיצונית

תריס/רפפות חיצוניתתריסים פנימיים מספקים פתרונות הצללה רבים ואיכותיים, אך יש להם גם מספר חסרונות בעיקר מבחינה אסטטית. למעשה, תריסים פנימיים מפריעים לעיתים לקו העיצוב של מפתחי הבית, ובנוסף הם פוגמים בהשתקפות הנוף מהחלון. על מנת לפתור את הבעיות הללו מוצעים כיום בשוק פתרונות הצללה חיצוניים בדמות תריסי רפפה.
 

תריס רפפה חיצוני - תורם לעיצוב החלל:


תריס / רפפות אלומיניום חיצונית הינו מוצר איכותי העשוי מאלומיניום, ומבוסס על מנגנון הפעלה חשמלי או ידני. פתרונות הצללה אלו מתאימים לסוגי מפתחים בגדלים שונים ומשמשים בבנייני מגורים, משרדים ובתים פרטיים. בהיותם פתרון הצללה חיצוני, תריסים אלו אינם מסתירים את החלונות ואינם פוגמים בעיצובם, נהפוך הוא - הם משתלבים באופן מושלם עם מפתחי חלון מכל סוג בין אם הינו בעל מסגרת עץ, אלומיניום או ברזל. בנוסף לכך, תריסי רפפה חיצוניים אינם חוסמים או מסתירים את הנוף הנשקף מהחלון, ומוצעים בשוק בקשת רחבה של גוונים וצבעים המאפשרת לשלבם באופן מושלם עם סגנון וצבעי עיצוב הבית הפנימי והחיצוני. 
 

תריסי רפפה חיצוניים - איכותיים ומתקדמים:


חשוב לדעת כי מעבר ליתרונות האסטטיים של תריס/רפפות חיצונית, הוא גם מהווה פתרון הצללה איכותי ומתקדם. מדובר בפתרונות המאפשרים בקלות ובפשטות שליטה מלאה ברמת ההצללה, וידועים בהיותם מוצרים בטוחים, עמידים וחזקים המשרתים את בעליהם לאורך שנים רבות וטובות. מעבר לכך, תריסי רפפה חיצוניים מספקים שכבת בידוד תרמי יעילה בהרבה מאשר תריס פנימי, וכך תורמים באופן משמעותי לקירור הבית בימי הקיץ החמים וחוסכים באופן ניכר בהוצאות החשמל.

 

הפעלת תריסי רפפה חיצוניים:


תריסי רפפה חיצוניים מסופקים עם מנגנון חשמלי (סומפי) או ידני , אם כי יש בימינו רוב הציבור מעדיף את הנוחות שיש למנגנון החשמלי להציע. מנגנון חשמלי פועל בעזרת מנוע חזק ושקט האחראי על הורדת והרמת התריס, פשוט על ידי לחיצת כפתור המקובע אל הקיר או באמצעות שליטה מרחוק.  יש לציין כי תריסים אלו מוצעים במספר מצבי הצללה, החל מפתיחה מלאה שטופת אור ושמש, דרך הצללות ביניים בדרגות אור שונות ועד להאפלה מלאה של הבית. פתיחת התריסים במצב ביניים  כוללת שליטה במרווחים של שלבי התריס וגם בזוויותיהם, מה שמאפשר את התאמת האור החודר לבית לצרכי בעליו בכל שעות היום.  
Content

לקבלת הצעת מחיר, נא למלא את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם.