תריסי גלילה - פתרון הצללה אידיאלי

תריסי גיליה הינם תריסים נוחים לשימוש בעלי מנגנון חשמלי או ידני, המאפשרים הצללה מלאה או חלקית.תריסי גלילה הינם תריסים נוחים לשימוש בעלי מנגנון ידני או חשמלי, המספקים פתרון צללה מלא או חלקי לחללי הבית או המשרד. יתרונם המרכזי של תריסים אלו נעוץ באפשרות לשלוט ברמת ההצללה המבוקשת על ידי מידת פתיחת וסגירת התריס, ובהתאם למרווח שבין שלביו. מעבר לכך, מדובר בפתרון הצללה חסכוני במקום ובטוח לשימוש, המוצע בשלל צבעים וגוונים, ובגדלי שלבים שונים העשויים בעיקר מאלומיניום, אך גם מפלסטיק, עץ אמיתי או סינטטי. הלכה למעשה, מבחר הסוגים של תריסי הגלילה מאפשר לכל אחד לבחור בתריס המתאים לו מבחינת עלותו ועיצובו.
 

שליטה מלאה בכמות האור בחלל:


אחד היתרונות הבולטים של תריסי גלילה הינו האפשרות המלאה לשלוט בכמות האור הטבעי שנכנס לחלל:
•    פתיחה מלאה - תריסים נגללים ניתן לפתוח באופן מלא להצפת החלל באור שמש, מה שאידיאלי בעיקר בימי חורף קרים ושטופי שמש התורמים לחימום החלל והארתו.
•    אטימה מלאה – סגירה מלאה של התריס המונעת לחלוטין כניסת אור טבעי. זהו מצב סגירה מעולה למי שרוצה לישון בשעות היום, או למשרדים עם מחיצות זכוכית המעוניינים בהפרדה ופרטיות בין החללים.
•    סגירה חלקית - בתריסי גלילה קיים גם מצב של סגירה חלקית באמצעות השארת מרווח בין שלבי התריסים. מצב זה מאפשר חדירת אור יום לא ישיר ביחד עם שמירה על פרטיות. על כן, הוא אידיאלי לימי קיץ חמים בהם רוצים לאפשר חדירת אור טבעי מבלי שקרני השמש יחדרו באופן ישיר, וכך לשמור על טמפרטורה קרירה ונעימה בית.

 

תריסי גלילה בעלי עיצוב מעודן ועכשווי:


תריסי גלילה מאופיינים בעיצוב מעודן ואלגנטי המאפשר לשלבם כמעט בכל חלל ועל כל חלון, בין אם בבית או במשרד. מעבר לכך, ניתן לבחור בסוג תריסי גלילה בהתאם לסגנון עיצוב הבית, כדוגמת תריסי גלילה מאלומיניום בעלי  חזות נקייה ועכשווית, או תריסי גלילה מעץ או דמויי עץ המעניקים אווירה חמה ונעימה. בנוסף, מגוון הצבעים העצום בו מוצעים תריסים אלו, מאפשר התאמה מושלמת של התריס לצבעים השולטים בחלל שבו הוא מוצב. ואם לא די בכך, תריסי גלילה מציעים פתרון אלגנטי וחסכוני במקום עבור התריס במצב מקופל, בהיותם מאוחסנים בתוך ארגז גלילה מעוצב ואסטטי הממוקם בחלקו העליון של התריס.  
Content

לקבלת הצעת מחיר, נא למלא את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם.