פתרונות הצללה עבור חלונות

החלון מספק לנו פתח לעולם החיצון ועימו אור, נוף וחום. ואולם, לעיתים אנו רוצים להגביל את  חדירת הסביבה לביתנו למען שמירה על פרטיות או לשם הצללת הבית. במיוחד עבור מטרות אלו קיימים בשוק מגוון פתרונות הצללה המשתנים בהתאם לגודל, סוג ועיצוב החלון. בנוסף, פתרון ההצללה לחלונות נקבע על פי  צרכי בעליו ובהתאם  לחלל בו הוא ניצב, בין אם מדובר בחלון למשרד או חלון בבית.
 

מגוון פתרונות הצללה:

 
כאשר מדברים על פתרונות הצללה לחלונות נפרסת לפנינו קשת רחבה של אפשרויות, הכוללות בין היתר וילונות, תריסים, צאלונים וסוככים. הבחירה בפתרון ההצללה המתאים משתנה לפי מאפייני החלון, מיקומו וטעמם האישי של בעליו. כך לדוגמא, יש אנשים המעוניינים במספר פתרונות הצללה לחלון, הכוללים למשל תריס ווילון, בעוד שאחרים יעדיפו פתרון הצללה אחד כולל כמו צאלון חשמלי איכותי ומעוצב.
 

הצללת חלונות בבית:

 
פתרונות הצללה עבור חלונות לבית נדרשים לספק מענה רחב, המשלב פרקטיות ואסטטיות. ראשית, חשוב שפתרון ההצללה יתאים  לגודל החלון, צורתו ואופן פתיחתו. בנוסף, הוא נדרש להעניק פרטיות במידת הצורך ולתפקד כווסת טמפרטורה ואור בימים חמים או קרים, עם כמה שיותר אפשרויות סגירה ופתיחה. מעבר לכך, חשוב שפתרון הצללה לבית יתאים לחלל מבחינת גווניו ועיצובו, ואף קיים הבדל בין פתרונות ההצללה לחללים שונים בבית. כך לדוגמא, במטבח יש צורך בפתרון הצללה  שיאפשר לאוורר את החלל מריחות, ושהינו עמיד בפני שומן ולכלכוך. בחדר האמבטיה חשוב מאוד שפתרון ההצללה יהיה עמיד למים, ואילו בחדר הילדים חשוב שהתריס או הוילון יהיו חזקים ועמידים בפני פעילות ומעשי הילדים.
 

הצללת חלונות משרד:

 
חלונות משרדים נועדו לספק אור ואוויר לסביבת העבודה. יחד עם זאת, בשעות יום מסוימות אור השמש מפריע לעבודה על המחשב עקב השתקפותו במסכים. כמו כן, משרדים נדרשים לפתרון הצללה יעיל ומכובד שאין צורך לנקותו באופן קבוע. לשם כך יש להשתמש בתריסי שלבים מעוצבים  המאפשרים שליטה בכמות האור בחדר, שהינם  קלים לניקוי ללא צורך בפירוקם, ועדיף כאלו הדוחים אבק.
 

פתרונות הצללה לחלון מעוצב:

 
בימינו אנשים משקיעים כסף רב ברכישת חלון מעוצב ואיכותי, והם מעוניינים שפתרון ההצללה לא יסתיר, יכער או יאפיל על עיצובו של החלון. הפתרון הטוב ביותר עבור חלונות שכאלו הינם צאלונים מעוצבים וחשמליים, אשר ניתן להתקינם גם מחוץ לבית. זאת מאחר שהצאלונים מספקים פתרון הצללה שלם מבלי לפגום בעיצוב המושקע של החלון. 
Content

לקבלת הצעת מחיר, נא למלא את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם.