סוגי תריסי רפפה

תריסי רפפה הם למעשה תריסים עם שלבים אשר נעים על גבי ציר אופקי, ומאפשרים חדירת אור ואוויר בכמות גבוהה יותר מסוגי תריסים אחרים. תריסים אלו מספקים חציצה מפני הסביבה החיצונית ומווסתים את כמות האור החודרת. כיום הם מוצעים במספר סוגים הנבדלים זה מזה בסוגי שלביהם, וכן באופן סגירתם על ידי כנפיים הנעות על גבי צירים או כנפי הזזה.
 

תריס גלילה רפפה:

 
תריסי גלילה רפפה נחשבים למאוד עמידים ואמינים, ומוצעים בשוק בשלל מידות וצבעים. תריסים אלו הינם תריס גלילה בעל שלבי רפפה מאלומיניום משוך או מוקצף, הניתן להפעלה באופן ידני או בעזרת מערכת חשמלית. התריס נגלל לתוך ארגז מעוצב או מוסווה הממוקם מעל למפתח. ייחודו נעוץ בשלביו המחוברים אחד לשני רק בצדדים ולא לכל אורכם, כפי שמקובל בתריסי גלילה רגילים.  שיטת חיבור זו מייעלת את השליטה בזווית השלבים, וכך גם בכמות האוויר והאור החודרים לחלל הבית.
 

תריסי רפפה חיצוניים:

 
תריסי רפפה חיצוניים מותקנים בחלקה החיצוני של זכוכית החלון, ומוצעים עם שלבים מעוגלים או בצורת האותיות  S ו- Z. התריסים מגיעים עם מנגנון הפעלה ידני או חשמלי ומהווים פתרון הצללה  תרמי, שהינו האידיאלי כהגנה מפני קרינת שמש ובמניעת התחממות החלל הפנימי. יש לציין כי תריסים אלו מתאימים גם לכיסוי מפתחים מאוד גדולים, ומוצעים כיום עם אפשרות כוונון של זווית השלבים. מעבר לכך, מדובר במוצר מעוצב בעל חזות עכשווית שיכול להשתלב בבתים פרטיים ובתי עסק כאחד.
 

חלונות רפפה:

 
חלון רפפה הינו תריס רפפה העשוי מאלומיניום, פלסטיק או זכוכית, המקובע כמו חלון במסגרת חיצונית. חלונות אלו משווקים כיום בקשת רחבה של מידות, צבעים ועיצובים, וכך ניתן להתאימם למפתחים וחללים שונים. היתרון של חלונות רפפה טמון באפשרות לתקן ולהחליף בקלות ובאופן עצמאי כל שלב בתריס.
 

סוגים של שלבי רפפה:

 
סוגי תריסי הרפפה נבדלים זה מזה בסוג השלבים המותקנים בהם, ולא אחת ניתן לבחור בסוג שלבי רפפה בהזמנה אישית בהתאם לגודל הפתח וסגנון העיצוב המבוקש. בין סוגי שלבי הרפפה שקיימים בשוק ניתן למצוא:
שלבי רפפה מעודנים בגובה של 45 מ"מ - אלו הם שלבים עמידים ומעוצבים המתאימים  לדלתות וחלונות הזזה, ומשולבים במערכת אטימה מגומי.
שלבי רפפה סטנדרטיים - בגובה של 80 מ"מ, עשויים מאלומיניום משוך או מוקצף.
שלבי רפפה בגדלים נוספים – הגדלים שנעים בין 30 מ"מ ל- 90 מ"מ מאפשרים להתאים את התריס לאופי ולסגנון עיצוב החלל.
שלבי רפפה בלגי - בעלי עיצוב קלאסי המתאים לחונות בלגיים.   
Content

לקבלת הצעת מחיר, נא למלא את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם.