מנוע סומפי לתריס חשמלי

מנועי סומפי (somfy) הינם מנועים חשמליים, בשילוב מערכות הפעלה ובקרה חשמליים לסוככים, צלונים, וילונות, תריסים ושערי חניה. הם נחשבים למנועים הטובים ביותר בשוק היום, והם משמשים כמנועים לפתרונות ההצללה החשמליים של חברת צאלון.

מנועי סומפי, מערכות הבקרה והשליטה, והשלטים, מתאימים לכל סוגי הסוככים, התריסים, הוילונות ושערי חניה.
המנועים ומערכות הפיקוד של סומפי מתאימים לבניה חדשה ולשיפוצים, הם משולבים בטכנולגיה מתקדמת, ובעלי תקני בטיחות מהחמירים ביותר.
 
המנועים החשמליים של סומפי מתחלקים לשלוש טכנולוגיות שונות: מנועים מחווטים קלאסיים, מנועים אלחוטיים הפועלים על גלי רדיו, ומאפשרים פתיחה וסגירה של התריסים מרחוק, ומנועים אלקטרונים, המתאימים לבית חכם, ומאפשרים חיבור של מספר מנועים למפסק אחד. מנועים אלה, הופכים את תהליך ההצללה לתהליך קליל ופשוט.
   
השימוש במנועי סומפי תורם לחסכון באנרגיה, מכיוון ופתיחה וסגירת התריסים באופן מתוזמן, מאפשרת ניצול מירבי של התאורה הטבעית, כמו גם שימור הטמפרטורה הרצוייה בבית, ובכך הוא חוסך מאתנו הפעלה של מזגן ותאורה מלאכותית.
 
ההבדלים בין המנועים השונים:
לפני רכישה של מנוע חשמלי, יש לבחון מספר פרמטרים, והם:
1.     עוצמת הרעש שמשמיע המנוע בזמן ההפעלה.
2.     עוצמת המנוע.
3.     מהירות המנוע.
4.     אורך חיי המנוע.
5.     הספק המנוע.
6.     תפעול המנוע (ידני/חשמלי/שלט רחוק).
7.     משך האחריות והיקפה.
8.     אלמנטים נוספים, אשר מקנים למוצר ערך מוסף ומבדילים אותו משאר המנועים.
 
במנועי סומפי יש הרבה פיצ'רים בעלי ערך מוסף, אשר מבדלים אותם ממנועים אחרים, בין היתר ניתן למצוא הפעלה אוטומטית בשעות קבועות (מתאים בעיקר לשומרי שבת, או לכאלה הרוצים להתעורר עם אור השמש), מנעול בריח למניעת פריצות, חיישני אור המאפשרים פתיחה וסגירה אוטומטית של התריסים בהתאם לטמפרטורה או רמת אור מוגדרת מראש, ועוד.
כמו כן, Somfy אף הגדילה ויצרה אפליקצייה יעודית למשתמשי הסמארטפון, דרכה ניתן לבצע את פעולות השלט, מה שהופך את התהליך לקליל, פשוט ואינטואטיבי אף יותר.
 
Content

לקבלת הצעת מחיר, נא למלא את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם.