להתקדם לבית חכם

מערכות בית חכם כוללות מגוון רחב של סוגי מכשור וציוד חשמלי ואלקטרוני, לרבות וילונות ותריסים חשמליים. לאחרונה אנו מוצפים בידיעות, כתבות ופרסומות העוסקות בבתים חכמים. בנוסף על כך, גם אנשים ממעגל המכרים הקרוב שלכם מתחילים לתכנן ולהרכיב בבתיהם את המערכות הללו. אם גם אתם רוצים להתקדם אל בית חכם כדאי שתבינו תחילה במה מדובר.
 

מהו בית חכם?

בית חכם הן מערכות טכנולוגיות מתקדמות ושימושיות היודעות לנתב, להפעיל ולכבות מערכות ומנגנוני חשמל ואלקטרוניקה, על מנת לספק שימוש יעיל, חסכוני ובטוח. כל זאת, באופן ידידותי, נוח ופשוט לשימוש באמצעות מוקד אחד או מספר מוקדי שליטה.
 

מה נכלל במערכות בית חכם:

מערכות בית חכם כוללות מגוון רחב של סוגי מכשור וציוד חשמלי ואלקטרוני, לרבות וילונות ותריסים חשמליים, מזגנים, גופי תאורה, מכונות כביסה, מכשירי אודיו ווידיאו, ומערכות אבטחה ואזעקה. כמו כן, מערכות בית חכם שולטות בהפעלת  דודים חשמליים ומערכות השקיה בגינה. 

פעולת בית חכם:

בית חכם מקנה מספר פונקציות יעילות, נוחות, בטוחות וחסכוניות לשליטה במערכות החשמליות שבבית:
•    נוחות - שליטה על כל מנגנוני החשמל ממוקד אחד שיכול להיות בבית עצמו, או באמצעות מחשב נייד, טאבלט או סמארטפון. כך לדוגמא, כשהולכים לישון או יוצאים מהבית ניתן לספק למערכת פקודה אחת המכבה את כל המנגנונים המבוקשים, או מנגד להדליק אותם בטרם השיבה הביתה או הקימה בבוקר. 
•    יעילות וחיסכון - ניתן לתכנת את המערכת להורדת תריסים חשמליים בשעות החמות, לכבות אורות בשעות שלא נמצאים בבית, להשקות את הגינה רק בימים חמים ויבשים, לסגור את ברז המים הראשי במקרה של נזילה, ולדווח לכם אודות בעיות.
•    אבטחה וביטחון – ניתן לתת פקודות מרחוק להפעלת מערכות אזעקה, ולצפות במצלמות אבטחה. כמו כן, אפשר לתכנן את המערכת כך שתפתח ותסגור אורות ותריסים חשמליים  כששוהים מחוץ לבית, כדי ליצור אשליה של נוכחות. בנוסף, ניתן לנטרל את פעולת מתג פתיחת התריסים החשמליים, וכך למנוע נפילת ילדים מהחלון. 
•   הצללה - שליטה על התריסים, וילונות וחלונות בהתאם למזג האוויר ושעות היממה.
•   פינוק - כשיושבים למשל לצפות בסרט, לחיצה על כפתורי שלט הבקרה יוצרת בבית את האווירה המתאימה, כולל הפעלת מערכת קולנוע ביתית, הורדת תריסים ועמעום אורות.
•    מנגנון שבת - מאפשר לשומרי מסורת לתכנן מראש את פעולות מוצרי החשמל בבית, כמו דוד, תריסים, מזגן או תנור אפיה.
Content

לקבלת הצעת מחיר, נא למלא את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם.