חלון רפפה ותריס רפפה לבית

חלונות ותריסי רפפה הינם פתרונות איטום, אוורור והצללה לבית. מדובר במנגנונים ותיקים שבעבר היו מוכרים בעיקר מחומרי זכוכית ופלסטיק. ואולם, בימינו חלונות ותריסים אלו מוצעים בקשת רחבה של אפשריות, ויכולים להשתלב באופן נפלא בבית מודרני ועכשווי.
 

מהו חלון רפפה:

 
חלון רפפה הינו חלון בו מותקנת מסגרת עם תריסי שלבים. פירוש המילה רפפה הוא למעשה שלב,  ואילו חלון רפפה  הינו חלון שנפתח על ידי הנעת שלבי התריסים שלו. חלונות אלו מוצעים כיום בשוק במגוון גדלים, עיצובים וחומרים, ביניהם מתכת, פלסטיק, עץ וזכוכית. מדובר בחלונות המאופיינים ברמת אטימות גבוהה מאוד מפני קור, גשם, רוח ורעש, ומצד שני כאשר הם פתוחים הם מהווים פתרון אוורור ושחרור עשן. כפעול יוצא מכך, חלונות רפפה (רפפות אלומיניום) מבוקשים עבור חדרים ומפתחים שונים בבית.
 

תריסי רפפה:


בכל חלון רפפה מותקנים תריסי רפפה, שבימינו עשויים לרוב מאלומיניום או פלסטיק ומוצעים בקשת רבה של צבעים, עוביים וגדלים שונים. מדובר בתריס שמסתובב על גבי ציר ומוקף במסגרת אלומיניום, כאשר בדגמים הוותיקים של תריסי הרפפה הותקנה במסגרת ידית ששלטה באפשרות הפתיחה והסגירה של התריס. ואולם, עם התקדמות הטכנולוגיה מוצעים תריסי רפפה גם עם מנגנון חשמלי ואפילו כתירסים חיצוניים. זאת בעזרת מנגנון המעניק שליטה מלאה מרחוק על כמות האוויר והאור שחודרת לבית.
 

היכן מותקנים חלונות רפפה:


חלונות רפפה מקובל לרוב להתקין כחלון אור בחדר האמבטיה והשירותים. יחד עם זאת, מאחר שהם מוצעים כיום בשלל גדלים, גוונים, חומרים ועיצובים ניתן לשלבם בכל חלל. כך לדוגמא, חלונות רפפה יכולים לשמש במטבח, בחדר השינה או בחדר העבודה.
 

רכישת חלונות רפפה:

 
חלונות רפפה חשוב לרכוש מחברה ידועה ואמינה המספקת סחורה איכותית ומתקינה אותם באופן מדויק ומקצועי. יש להעדיף חברה אשר שלבי חלון הרפפה שלה הינם בעלי תו תקן המעיד על היותם מוצר בטוח, עמיד איכותי. כמו כן, חשוב לרכוש את החלונות הללו מחברות המספקות אחריות מלאה עבור המוצר והתקנתו.
 

תחזוקת חלון רפפה:

 
על מנת שחלונות ותריסי רפפה יאריכו ימים הם נדרשים מדי פעם לעבודות תחזוקה נאותות. פעולות אלו מורכבות בעיקר מחיזוק והחלפת ברגים, החלפת ידית החלון, ובמידת הצורך גם החלפת מסגרת האלומיניום שלו. במידה ונפל שלב ניתן בדרך כלל להתקינו באופן עצמאי. יחד עם זאת, במידה שמדובר בתריס רפפה חשמלי, חשוב שעבודות התיקון והתחזוקה שלו יבוצעו על ידי איש מקצוע.
 

 
Content

לקבלת הצעת מחיר, נא למלא את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם.