וילונות גלילה - פתרונות הצללה מתקדמים

וילונות גלילה - פתרונות הצללה מתקדמיםוילונות גלילה הם המילה אחרונה בתחום עיצוב הבית. מדובר בוילונות מעוצבים, איכותיים ומסוגננים הנפתחים ונסגרים באמצעות מנגנון ידני או חשמלי, ונגללים על גבי צינור. הם מוצעים כיום מבדים איכותיים דוחי אבק ומונעי דהייה, בשלל גדלים, גוונים וצבעים, ולכן יכולים להתאים לכל חלון בבית או בעסק. 

וילון גלילה הוא פתרון הצללה יעיל :


בעזרת וילונות הצללה נמנעת כניסתן של קרני שמש לתוך הבית, ועל כן הם מסייעים ביצירת חלל נעים וקריר. זהו פתרון הצללה אידיאלי לחלונות ללא תריסים המוצע ברמות שונות של אטימות, עד לרמת האפלה מוחלטת ומלאה. חשוב לציין כי הוילונות תורמים להורדת הטמפרטורות בחדר, וכך חוסכים בהוצאות החשמל הקשורות במיזוגו. מעבר לכך, מדובר בפתרון הצללה בעל עיצוב מינימליסטי ומודרני שאינו תופס מקום, המתאים לכל גודל של חלון וחדר.
 

רמות ההצללה של וילונות גלילה:


ישנם בשלוש רמות עיקריות של הצללה: 
•    וילון האפלה - מגיע לדרגת אטימות של 100%.
•    וילון הצללה – מעביר אור אך מונע חדירה ישירה של קרני שמש.
•    וילון רשת - וילון שקוף המעניק הצללה מבלי לחסום את הנוף הנשקף החוצה.

 

וילונות גלילה עם מנגנון ידני:


וילונות גלילה ידניים מופעלים באמצעות שרשרת המחוברת לאחד מצידיהם, המעניקה שליטה על פתיחתם וסגירתם. חלקו התחתון של הוילון ניצב על מסילה המשמשת כמשקולת, ושומרת על יציבותו וחזותו הישרה והמתוחה.
 

וילונות גלילה עם מנגנון חשמלי:


כאמור, ניתן בימינו לרכוש גם וילונות גלילה מתקדמים בעלי מנגנון הפעלה חשמלי. וילונות אלו מופעלים באמצעות מנוע קטן ושקט המחובר על צינור הגלילה, ועל ידי לחיצה על מתג המקובע בקיר או בשלט רחוק ניתן לשלוט במידת סגירת ופתיחת הוילון.
 

בחירה נכונה של וילון גלילה נכונה:


רכישתו של וילון גלילה ידני או חשמלי כרוכה בנטילת מידות הגובה והרוחב של הפתח אותו הוא אמור לכסות. מעבר לכך, ניתן לבחור וילונות גלילה בצבעים, הדפסים ועיצובים שונים, המתאימים  לסגנון ולגוני החלל בו הם ממוקמים. את וילון הגלילה שרכשתם תוכלו להתקין בעצמכם על גבי הקיר או התקרה באמצעות אבזרי והוראות ההתקנה המגיעים ביחד עם המוצר, או להזמין איש מקצוע שיתקין את הוילון עבורכם.
Content

לקבלת הצעת מחיר, נא למלא את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם.