וילון ונציאני - וילון שהוא גם תריס

וילון ונציאניוילון ונציאני הינו פתרון הצללה מושלם לכל מי שרוצה ליהנות מהיתרונות של תריס בשילוב עם אלו של וילון. זאת, בזכות היותו בעל שלבים ניתנים לשליטה מבחינת רמת ההצללה, החל בהאפלה מלאה ועד לאור יום מלא. הוילון משמש בעיקר למטבחים ומשרדים, אך בעיצובו המודרני הוא בהחלט יכול להשתלב נפלא עם כל חלל אחר בבית, כדוגמת הסלון, חדר השירותים או חדר השינה.
 

וילון ונציאני ופעולתו:


וילון ונציאני, המכונה גם תריס ונציאני, מורכב משלבים דקים אחד מעל השני. הלבים מונעים בעזרת חוט נסתר ידני או בעזרת מנגנון חשמלי, המופעל באמצעות מתג או שלט רחוק. בנוסף, לוילון מוצמד גם מוט דק שמאפשר שליטה בזווית השלבים, המשפיעים על אופייה של התאורה בחלל. חשוב לציין כי וילונות אלו מוצעים במבחר גוונים, חומרים ועיצובים, כך שכל אחד יכול למצוא את הוילון המתאים לטעמו ולסגנון ביתו.
 

סוגים של וילונות ונציאנים:


כאמור, וילונות ונציאנים מוצעים בשוק במבחר סוגים, כשעל העיקריים שבהם נמנים:
•    אלומיניום - וילון ונציאני עשוי משלבי אלומיניום שמעניקים לחלל חזות נקייה ומודרנית.
•    עץ - וילון העשוי משלבי עץ שמעניקים לבית חזות חמימה וכפרית.
•    פלסטיק - זהו וילון ונציאני פשוט וזול מפוליסטירן מוקצף, המוצע בשוק במגוון גדול של צבעים.

 

מגוון רוחבי שלב בוילון ונציאני:


חשוב לדעת כי וילונות ונציאנים נבדלים זה מזה לא רק בסוג החומר ובגוונים, אלא גם ברוחב השלבים של כל וילון. כך לדוגמא, ניתן למצוא וילון ונציאני ברוחב שלב סטנדרטי של 25 מ"מ, וילון  עם שלבים צרים ומעודנים במיוחד ברוחב של כ- 12 מ"מ, וגם וילון עם נוכחות בעל שלבים ברוחב 50 מ"מ. 
 

התאמה מושלמת לכל חלל:


מאחר שוילונות ונציאנים מוצעים במגוון רחב של גדלים, חומרים וצבעים, הם ניתנים להתאמה מושלמת לכל חלל בבית או במשרד. זאת, בהתאם לצבעים הדומיננטיים השולטים בחדר ועל פי סגנון עיצוב. כמו כן, הם מתאימים לכל סוג וגודל של חלון או פתח, וניתן להתקינם כך שלא יפריעו למנגנון פתיחת החלון. מעבר לכך, רכישתו של וילון ונציאני מעץ מעניקה לכם וילון המתפקד גם כתריס, במוצר אחד יעיל, קל לתחזוקה ובעל חזות אלגנטית ונעימה.
 
Content

לקבלת הצעת מחיר, נא למלא את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם.