ויהי תריס אור

תריסי אור הם תריסי גלילה חשמליים מעוצבים, המספקים פתרון הצללה איכותי.כאשר אנחנו רוצים שיכנס לבית אור אנו פותחים את התריס, ומאידך כשרוצים חושך כל שעלינו לעשות הוא לסגור את התריס. אך מה קורה במצב בו אנו רוצים להשאיר את התריס סגור כדי שהשכנים לא יראו אותנו , ועדיין מעוניינים שייכנס אור לבית? ומה קורה כשאנו רוצים אור בבית מבלי שתחדור לתוכו שמש ישירה ומחממת? במיוחד עבור מצבים אלו קיים בשוק פתרון מצוין המכונה תריס אור. 
 

מה זה בדיוק תריס אור:


תריס אור הוא למעשה תריס גלילה חשמלי שמלבד מצב סגור או פתוח כולל גם מצב ביניים, המאפשר יצירת רווחים קטנים בין שלבי התריס כאשר הוא סגור. תריס אור במצב ביניים מאפשר חדירת אור טבעי, רך ונעים לבית דרך חרכים שבין שלביו, וכך שומר על טמפרטורה קרירה ונעימה וגם על הפרטיות בבית מבלי להאפילו.
 

מאפיינים של תריסי אור:


כאמור, תריסי אור הם תריסי גלילה חשמליים איכותיים ומעוצבים. מדובר במוצרים העשויים מאלומיניום מוקצף או מלא שהינם עמידים וחזקים, ועל כן משמשים גם כאמצעי מיגון יעיל. עוד יש לציין כי במצב סגור תריסי אור מספקים מקור בידוד אקוסטי ותרמי מצוין. מעבר לכך, מדובר פתרון הצללה איכותי, קל ובטוח לשימוש, שהינו בעל אורך חיים גבוה מאוד. בנוסף, בתריס מותקנות  גומיות מיוחדות השמורות על יציבותו ותורמות להפעלתו הרציפה והשקטה. ואם לא די בכך, תריס אור הינו מוצר מתקדם ומעוצב בעל קווים נקיים ואלגנטיים, המתאים לגדלי וסוגי מפתחים שונים. התריסים עצמם מוצעים בשלל צבעים וגוונים,  ומשתלבים נפלא כמעט בכל חלל בבית או במשרד. 

 

תריס אור כחלק מבית חכם ויעיל:


תריסי אור הינם תריסים חשמליים המצוידים במנוע חשמלי חזק ואמין, הפועל באופן שקט ובטוח.  מנגנון זה מאפשר להפעיל את התריס באמצעות המתג שעל הקיר, וגם באמצעות שליטה מרחוק. השליטה אפשרית בימינו בעזרת שלט רחוק ואף דרך מכשירי הסמארטפון, שהופכים את התריסים הללו לחלק ממנגנון של בית חכם. כך לדוגמא, אם יצאתם מהבית והשארתם את התריס פתוח וגשם מתחיל לרדת, בעזרת המכשיר הסלולארי שלכם תוכלו לסגור את התריס. מאידך, אתם יכולים לקבוע שעות קבועות לפתיחת וסגירת התריסים באופן מלא או חלקי. יחד עם זאת, יש לציין שלמרות תחכומם של תריסי אור מדובר במוצר פשוט להפעלה ותחזוקה, ושאפשר לנקות היטב גם בין המרווחים של שלביו.  
Content

לקבלת הצעת מחיר, נא למלא את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם.