הכל אודות תריסים חשמליים

תריסים חשמליים מהווים פרט עיצובי מודרני המוסיף תחכום לכל בית, משרד או עסק. עד לפני כעשור, תריסים חשמליים היו נחלתו הבלעדית המעמד העליון, מאחר שהם היוו מוצר יקר ערך. ואולם, כיום המצב שונה לחלוטין כאשר תריסים חשמליים הפכו למוצר צריכה מבוקש ונפוץ, בעלויות אפשרויות בהחלט לכל בית אב בישראל. מדובר בתריסים אסתטיים ומעוצבים המשדרגים את החלל בו הם נמצאים, ומספקים פתרון הצללה מתקדם, פשוט ויעיל לשימוש ותחזוקה.
 

מגוון יתרונות של תריסים חשמליים:


תריסים חשמליים מהווים פריט עיצוב מודרני ועכשווי, המוסיף תחכום לכל בית, משרד או עסק עם שלל עיצובים וצבעים. התריסים שקיימים בימינו בשוק הינם מוצרים מתקדמים, איכותיים, עמידים  ובטוחים לשימוש, המעניקים פתרון הצללה מצוין נגד אור, חום, גשם, רוחות ואבק. מדובר בתריסים  פשוטים להפעלה גם על ידי ילדים, קשישים ומוגבלים, שאינם דורשים כל שימוש בכוח פיזי אלא נפתחים על ידי לחיצה על מתג ההפעלה. המתג עצמו יכול להיות ממוקם על הקיר או מופעל באמצעות שלט רחוק, וכך מתווספים התריסים לפונקציות השונות של בית חכם. אם לא די בכך, ניתן להוסיף לתריסים חיישני חום, אור, רוח או גשם, המפעילים אותם באופן אוטומאטי בעת הצורך. כמו כן, תריסים חשמליים מיוצרים מאלומיניום חזק העמיד בפני פגעי מזג האוויר. לבסוף, חשוב לדעת כי השימוש בתריסים חשמליים תורם לחיסכון בהוצאות החשמל של הבית, מאחר שהם מוסיפים להצללת הבית וצינונו, ומהווים גוף מבודד המונע בריחת חום או קור מהחלל המוסק או הממוזג.


סוגים שונים של תריסים חשמליים:


תריסים חשמליים מוצעים בשוק במספר סוגים ודגמים, רובם עשויים מאלומיניום אך יש גם כאלו הבנויים מחומרי גלם אחרים כמו פלסטיק או עץ. נהוג לסווגם ל-3 קטגוריות עיקריות:

תריסים משוכים - תריסים חשמליים העשויים משלבי אלומיניום עבים, חזקים ועמידים, שיכולים להוות גם אמצעי מיגון לבית.

תריסים מוקצפים - מורכבים משלבי אלומיניום דקים שלתוכם מוחדר קצף פוליאוריטן. מדובר בתריסים קלי משקל בעלי בידוד אקוסטי ותרמי גבוה.

תריסי אור - תריסים חשמליים בעלי מרווחים קטנים בין השלבים.

 

חשיבות ההתקנה הנכונה של תריסים חשמליים

 
על מנת ליהנות מהיתרונות שתריסים חשמליים מציעים, ישנה חשיבות מרובה להתקנתם באופן מקצועי, בטוח ומדויק. לשם כך, חשוב לבחור בחברת התקנה רצינית ומנוסה, עם עדיפות לחברה יצרנית המבצעת גם עבודות התקנה מקצועיות ואיכותיות. 

מנועים חשמליים
מנוע סומפי - השימוש במנועי סומפי תורם לחסכון באנרגיה, מכיוון ופתיחה וסגירת התריסים באופן מתוזמן
Content

לקבלת הצעת מחיר, נא למלא את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם.